Het ExpresZO boek
| Auteur |
Jean-Charles Karmann |
| Uitgeverij |
Goodcookpublishing |
| Pagina's |
68 |
| ISBN |
9789073191679 |
| HxB |
- |
Koffie zetten op allerlei manieren. Iedereen heeft zijn of haar favoriete manier van een lekkere kop koffie maken. Maar wie weet hoe je koffe en alle koffiezetapparaten kunt gebruiken om ermee te koken? Het ExpresZO boek presenteert een schat aan verrassende en makkelijk te maken recepten op basis van koffie.
- Cocktails die je warm of koud kunt opdienen
- Hartige gerechten waar iedereen verrukt van zal zijn
- Ongelofelijke desserts en allerlei heerlijke hapjes
Een boek dat je alle facetten laat ontdekken van een prachtig en subtiel product.
Jean-Charles Karmann is chefkok bij Saint-Laurent Gastronome in Parijs. Hij is lid van de Internationale des Toques Balnches en heeft meerdere succesvolle kookboeken geschreven. |
Gratis verzending boven € 20,00* info |   |
Er zitten nog geen producten in je winkelwagen.
Eerstvolgende extra openingstijden:
zondag 26 februari 12:00 tot 17:00:
Amersfoort geopend.
zondag 26 februari 12:00 tot 17:00:
Hilversum geopend.
zondag 4 maart 12:00 tot 17:00:
Zwolle De Kookwinkel op de Diezerstraat is open
Alle adressen en openingstijden
Aanstaande zaterdag 11 februari 2012:Hilversum: Love is in the air! Het is bijna valentijnsdag! Met behulp van de
KitchenAid keukenmachine maken we de lekkerste en mooiste taarten. Kom langs voor inspiratie en leuke valentijnscadeaus!
Aanstaande zaterdag 11 februari 2012:Zwolle: Met een
slowcooker worden gerechten langzaam gegaard. Benieuwd naar de voordelen en de smaak? Kom naar de demo in de Kookwinkel in de Diezerstraat!
Elke zaterdag productdemonstraties van 12:00 tot 16:00.
Meer / demo's en activiteiten agenda
Ja ik wil de culinaire nieuwsbrief van Oldenhof ontvangen!

Vind onze vestigingen met de store locator. Bekijk de openingstijden en de contact-informatie van onze winkels.
Altijd op de hoogte van het laatste nieuws? Volg Oldenhof kookwinkel op twitter.
Vind Oldenhof leuk op facebook en blijf op de hoogte van het laatste kooknieuws.
Vraag nu de gratis Oldenhof relatiepas aan en ontvang speciale aanbiedingen en uitnodigingen voor activiteiten exclusief voor pashouders. Kijk hier voor meer informatie.Kom bij ons koken
Kom koken in onze kookschool in Hilversum. Wij bieden een groot en gevarieerd cursusaanbod.